| 46,000 km (28,600 mile) |
3,000 cc Petrol |
AT 2WD |
5 doors |
| Chassis | ABA-FYCWGS |
|---|---|
| Chassis No | WAUZZZFY3J2036010 |
| Reg. Year | 2017/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 46,000 km (28,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.6 m3 |
| Length | 4.685 m |
| Width | 1.9 m |
| Height | 1.635 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |