| 66,000 km (41,000 mile) |
1,200 cc Petrol |
MT 2WD |
4 seats | 3 doors |
| Chassis | GF-06D7F |
|---|---|
| Chassis No | VF1C066MGY0600332 |
| Reg. Year | 2002/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 66,000 km (41,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Yellow |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 8.1 m3 |
| Length | 3.425 m |
| Width | 1.63 m |
| Height | 1.435 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |