| 68,000 km (42,200 mile) |
550 cc Petrol |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | H-L013P |
|---|---|
| Chassis No | L013P-063478 |
| Reg. Year | 1978/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 68,000 km (42,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 550 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 7.4 m3 |
| Length | 3.19 m |
| Width | 1.395 m |
| Height | 1.66 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |