| 1,000 km (700 mile) |
4,000 cc Diesel |
MT 4WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | 2DG-XZU775M |
|---|---|
| Chassis No | XZU775-0004570 |
| Reg. Year | 2024/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 1,000 km (700 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 37.2 m3 |
| Length | 6.2 m |
| Width | 2.18 m |
| Height | 2.75 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |