| 87,000 km (54,000 mile) |
3,000 cc Diesel |
AT 4WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | 3DA-167923 |
|---|---|
| Chassis No | W1N1679232A454719 |
| Reg. Year | 2021/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 87,000 km (54,000 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 19.4 m3 |
| Length | 5.22 m |
| Width | 2.03 m |
| Height | 1.825 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |