| 35,000 km (21,700 mile) |
4,800 cc Diesel |
AT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | PB-AKR81A |
|---|---|
| Chassis No | AKR81-7004551 |
| Reg. Year | 2006/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 35,000 km (21,700 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Yellow |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 20.7 m3 |
| Length | 5.1 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 2.4 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |