| 61,000 km (37,900 mile) |
1,990 cc Diesel |
MT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | LDA-HT20 |
|---|---|
| Chassis No | WBAHT920005N61097 |
| Reg. Year | 2019/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 61,000 km (37,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13 m3 |
| Length | 4.455 m |
| Width | 1.82 m |
| Height | 1.6 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |