| 228,000 km (141,400 mile) |
7,540 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | U-FK617K |
|---|---|
| Chassis No | FK61******** |
| Reg. Year | 1995/Apr |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 228,000 km (141,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,540 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Green |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 52.5 m3 |
| Length | 8.5 m |
| Width | 2.46 m |
| Height | 2.51 m |
| Weight | 7,970 kg |
| Location | Japan |