| 42,000 km (26,100 mile) |
4,800 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | ABA-92AM48A |
|---|---|
| Chassis No | WP1AD2A23DLA71135 |
| Reg. Year | 2015/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 42,000 km (26,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 4,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 16.1 m3 |
| Length | 4.855 m |
| Width | 1.939 m |
| Height | 1.702 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |