| 347,000 km (215,200 mile) |
7,540 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | 2KG-FK61F |
|---|---|
| Chassis No | FK61F-602630 |
| Reg. Year | 2019/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 347,000 km (215,200 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,540 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 56.3 m3 |
| Length | 8.47 m |
| Width | 2.48 m |
| Height | 2.68 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |