| 84,000 km (52,100 mile) |
2,800 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | U-LY51 |
|---|---|
| Chassis No | LY51-******** |
| Reg. Year | 1994/Apr |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 84,000 km (52,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.3 m3 |
| Length | 4.45 m |
| Width | 1.73 m |
| Height | 1.98 m |
| Weight | 3,295 kg |
| Location | Japan |