| 118,000 km (73,200 mile) |
1,800 cc Petrol |
MT 4WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | GK-KM85 |
|---|---|
| Chassis No | KM85-******** |
| Reg. Year | 2006/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 118,000 km (73,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.8 m3 |
| Length | 4.69 m |
| Width | 1.68 m |
| Height | 2 m |
| Weight | 2,585 kg |
| Location | Japan |