| 127,000 km (78,800 mile) |
1,300 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats |
| Chassis | LA-GD1 |
|---|---|
| Chassis No | GD1-1547791 |
| Reg. Year | 2003/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 127,000 km (78,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | |
| Engine Size | 1,300 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.8 m3 |
| Length | 3.83 m |
| Width | 1.67 m |
| Height | 1.52 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |