| 61,000 km (37,900 mile) |
3,000 cc Diesel |
AT 2WD |
2 doors |
| Chassis | TKG-LHR85AN |
|---|---|
| Chassis No | LHR85-7003991 |
| Reg. Year | 2013/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 61,000 km (37,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 27.7 m3 |
| Length | 5.24 m |
| Width | 1.82 m |
| Height | 2.9 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |