| 36,000 km (22,400 mile) |
9,200 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | KL-PK262FZ |
|---|---|
| Chassis No | PK262F-05011 |
| Reg. Year | 2000/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 36,000 km (22,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 9,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 41.7 m3 |
| Length | 6.86 m |
| Width | 2.37 m |
| Height | 2.56 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |