| 230,000 km (142,600 mile) |
2,990 cc Diesel |
MT 2WD |
25 seats | 2 doors |
| Chassis | TPG-BE640E |
|---|---|
| Chassis No | BE64******** |
| Reg. Year | 2018/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 230,000 km (142,600 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 25 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,990 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 32.9 m3 |
| Length | 6.24 m |
| Width | 2.01 m |
| Height | 2.62 m |
| Weight | 5,075 kg |
| Location | Japan |