| 79,000 km (49,000 mile) |
2,900 cc Petrol |
AT 4WD |
4 seats | 4 doors |
| Chassis | 3AA-F2DKMA |
|---|---|
| Chassis No | WAUZZZF22LN101183 |
| Reg. Year | 2020/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 79,000 km (49,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,900 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.4 m3 |
| Length | 4.98 m |
| Width | 1.91 m |
| Height | 1.405 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |