| 52,000 km (32,300 mile) |
2,200 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 2 doors |
| Chassis | E-BB8 |
|---|---|
| Chassis No | BB8-1100190 |
| Reg. Year | 1997/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 52,000 km (32,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.4 m3 |
| Length | 4.52 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1.31 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |