| 101,000 km (62,700 mile) |
4,000 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | BDG-XZU354H |
|---|---|
| Chassis No | XZU354-1003044 |
| Reg. Year | 2011/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 101,000 km (62,700 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 37.9 m3 |
| Length | 5.8 m |
| Width | 1.94 m |
| Height | 3.36 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |