| 28,000 km (17,400 mile) |
2,000 cc Petrol |
MT 4WD |
4 doors |
| Chassis | GH-GDB |
|---|---|
| Chassis No | GDB-041783 |
| Reg. Year | 2007/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 28,000 km (17,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.1 m3 |
| Length | 4.465 m |
| Width | 1.74 m |
| Height | 1.425 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |