| 60,000 km (37,200 mile) |
1,500 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | -XM15 |
|---|---|
| Chassis No | WMWXM520402D01873 |
| Reg. Year | 2016/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 60,000 km (37,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | |
| Cubic meter | 8.6 m3 |
| Length | 3.62 m |
| Width | 1.68 m |
| Height | 1.41 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |