| 254,000 km (157,500 mile) |
12,910 cc Diesel |
AT 4WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | QPG-SS1EKDA |
|---|---|
| Chassis No | SS1EKD-10504 |
| Reg. Year | 2015/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 254,000 km (157,500 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 12,910 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Red |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 58.6 m3 |
| Length | 6.87 m |
| Width | 2.49 m |
| Height | 3.42 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |