| 128,000 km (79,400 mile) |
3,500 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | DAA-HNV37 |
|---|---|
| Chassis No | HNV37-550325 |
| Reg. Year | 2019/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 128,000 km (79,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 3,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.7 m3 |
| Length | 4.81 m |
| Width | 1.82 m |
| Height | 1.45 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |