| 15,000 km (9,300 mile) |
2,990 cc Diesel |
AT 2WD |
6 seats | 4 doors |
| Chassis | 2RG-NLR88AR |
|---|---|
| Chassis No | NLR88-7001370 |
| Reg. Year | 2019/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 15,000 km (9,300 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 6 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,990 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 26.2 m3 |
| Length | 6.07 m |
| Width | 1.89 m |
| Height | 2.28 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |