| 329,000 km (204,000 mile) |
2,980 cc Diesel |
AT 2WD |
10 seats | 4 doors |
| Chassis | LDF-KDH223B |
|---|---|
| Chassis No | KDH223-0020325 |
| Reg. Year | 2014/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 329,000 km (204,000 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 10 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,980 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 23.1 m3 |
| Length | 5.38 m |
| Width | 1.88 m |
| Height | 2.28 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |