| 208,000 km (129,000 mile) |
3,000 cc Diesel |
AT 2WD |
14 seats | 4 doors |
| Chassis | KH-KZH110G |
|---|---|
| Chassis No | KZH1100011456 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 208,000 km (129,000 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 14 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Yellow |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 16.4 m3 |
| Length | 4.95 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.96 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |