| 209,000 km (129,600 mile) |
4,000 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | BDG-XZU414M |
|---|---|
| Chassis No | XZU4******** |
| Reg. Year | 2010/May |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 209,000 km (129,600 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 40.3 m3 |
| Length | 6.22 m |
| Width | 2.06 m |
| Height | 3.14 m |
| Weight | 6,600 kg |
| Location | Japan |