| 66,000 km (41,000 mile) |
2,000 cc Diesel |
AT 2WD |
4 doors |
| Chassis | LDA-8C20 |
|---|---|
| Chassis No | WBA8C56010NU84906 |
| Reg. Year | 2017/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 66,000 km (41,000 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.1 m3 |
| Length | 4.645 m |
| Width | 1.8 m |
| Height | 1.44 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |