| 326,000 km (202,200 mile) |
5,430 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | E-E55 |
|---|---|
| Chassis No | WDB2100741A533616 |
| Reg. Year | 1998/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 326,000 km (202,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 5,430 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 12.2 m3 |
| Length | 4.8 m |
| Width | 1.8 m |
| Height | 1.41 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |