| 29,000 km (18,000 mile) |
990 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-AACHY |
|---|---|
| Chassis No | WVWZZZAAZLD021977 |
| Reg. Year | 2020/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 29,000 km (18,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 990 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.8 m3 |
| Length | 3.545 m |
| Width | 1.65 m |
| Height | 1.495 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |