| 252,000 km (156,300 mile) |
20,780 cc Diesel |
MT 4WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | KC-FW4FWDA |
|---|---|
| Chassis No | FW4FWD-10100 |
| Reg. Year | 1996/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 252,000 km (156,300 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 20,780 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Green |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 92.4 m3 |
| Length | 11.77 m |
| Width | 2.49 m |
| Height | 3.15 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |