| 99,000 km (61,400 mile) |
4,890 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | PA-FE83DEY |
|---|---|
| Chassis No | FE83DEY-510680 |
| Reg. Year | 2005/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 99,000 km (61,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,890 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 30.6 m3 |
| Length | 6.47 m |
| Width | 2.1 m |
| Height | 2.25 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |