| 104,000 km (64,500 mile) |
650 cc Hybrid |
AT 2WD |
| Chassis | DAA-MR41S |
|---|---|
| Chassis No | MR41S-114000 |
| Reg. Year | 2015/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 104,000 km (64,500 mile) |
| Fuel | Hybrid |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 650 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.3 m3 |
| Length | 3.39 m |
| Width | 1.47 m |
| Height | 1.66 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |