| 74,000 km (45,900 mile) |
5,000 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 2 doors |
| Chassis | GF-215375 |
|---|---|
| Chassis No | WDB215375-1A028178 |
| Reg. Year | 2002/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 74,000 km (45,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 5,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 13 m3 |
| Length | 5 m |
| Width | 1.855 m |
| Height | 1.4 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |