| 72,000 km (44,700 mile) |
5,500 cc Petrol |
AT 4WD |
4 seats | 4 doors |
| Chassis | CBA-222178 |
|---|---|
| Chassis No | WDD2221781A105389 |
| Reg. Year | 2014/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 72,000 km (44,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 5,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.2 m3 |
| Length | 5.29 m |
| Width | 1.91 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |