| 111,000 km (68,900 mile) |
2,990 cc Diesel |
MT 2WD |
29 seats | 2 doors |
| Chassis | TPG-BE640J |
|---|---|
| Chassis No | BE640J-210007 |
| Reg. Year | 2015/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 111,000 km (68,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 29 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,990 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 41.4 m3 |
| Length | 7.73 m |
| Width | 2.01 m |
| Height | 2.66 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |