| 68,000 km (42,200 mile) |
1,800 cc Petrol |
AT 4WD |
| Chassis | 4BA-SK5 |
|---|---|
| Chassis No | SK5-037017 |
| Reg. Year | 2023/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 68,000 km (42,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | |
| Cubic meter | 14.6 m3 |
| Length | 4.64 m |
| Width | 1.81 m |
| Height | 1.73 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |