| 524,000 km (324,900 mile) |
8,860 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats |
| Chassis | QKG-GN1APBA |
|---|---|
| Chassis No | GN1APB-10960 |
| Reg. Year | 2014/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 524,000 km (324,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | |
| Engine Size | 8,860 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pink |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 75.4 m3 |
| Length | 9.67 m |
| Width | 2.49 m |
| Height | 3.13 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |