| 492,000 km (305,100 mile) |
8,200 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | KK-FK71HJ |
|---|---|
| Chassis No | FK71******** |
| Reg. Year | 2004/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 492,000 km (305,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 8,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 73.4 m3 |
| Length | 8.38 m |
| Width | 2.5 m |
| Height | 3.5 m |
| Weight | 7,980 kg |
| Location | Japan |