| 582,000 km (360,900 mile) |
4,000 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | BKG-XZU504 |
|---|---|
| Chassis No | XZU5******** |
| Reg. Year | 2011/Jul |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 582,000 km (360,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.4 m3 |
| Length | 5.22 m |
| Width | 1.52 m |
| Height | 1.94 m |
| Weight | 4,950 kg |
| Location | Japan |