| 17,000 km (10,600 mile) |
1,800 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | 3BA-ZRE212 |
|---|---|
| Chassis No | ZRE212-6008115 |
| Reg. Year | 2019/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 17,000 km (10,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | |
| Cubic meter | 11.2 m3 |
| Length | 4.49 m |
| Width | 1.74 m |
| Height | 1.43 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |