| 27,000 km (16,800 mile) |
1,300 cc Petrol |
AT 4WD |
5 doors |
| Chassis | 3BA-BV13PM |
|---|---|
| Chassis No | 1C4NJDC11NPP16208 |
| Reg. Year | 2023/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 27,000 km (16,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,300 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gunmetal |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.3 m3 |
| Length | 4.255 m |
| Width | 1.805 m |
| Height | 1.725 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |