| 47,000 km (29,200 mile) |
1,980 cc Petrol |
AT 4WD |
5 doors |
| Chassis | 3AA-F2DKNS |
|---|---|
| Chassis No | WAUZZZF20PN026411 |
| Reg. Year | 2023/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 47,000 km (29,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,980 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.4 m3 |
| Length | 4.975 m |
| Width | 1.91 m |
| Height | 1.405 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |