| 253,000 km (156,900 mile) |
7,010 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | QKG-PK39LH |
|---|---|
| Chassis No | PK39L-30179 |
| Reg. Year | 2015/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 253,000 km (156,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,010 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 37.9 m3 |
| Length | 6.45 m |
| Width | 2.33 m |
| Height | 2.52 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |