| 55,000 km (34,100 mile) |
1,500 cc Diesel |
MT 2WD |
| Chassis | 3DA-D41YH01 |
|---|---|
| Chassis No | VR1FCYHZTN1036790 |
| Reg. Year | 2023/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 55,000 km (34,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | |
| Cubic meter | 12.1 m3 |
| Length | 4.41 m |
| Width | 1.83 m |
| Height | 1.49 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |