| 549,000 km (340,400 mile) |
6,400 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | BDG-FJ7JKWA |
|---|---|
| Chassis No | FJ7JKW-10210 |
| Reg. Year | 2007/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 549,000 km (340,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 6,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Orange |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 58.1 m3 |
| Length | 8.6 m |
| Width | 2.32 m |
| Height | 2.91 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |