| 653,000 km (404,900 mile) |
5,120 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | TKG-FC9JJAA |
|---|---|
| Chassis No | FC9J******** |
| Reg. Year | 2013/Feb |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 653,000 km (404,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 5,120 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Beige |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 66.9 m3 |
| Length | 8.06 m |
| Width | 2.49 m |
| Height | 3.33 m |
| Weight | 7,970 kg |
| Location | Japan |