| 125,000 km (77,500 mile) |
1,980 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | ABA-3CCHH |
|---|---|
| Chassis No | WVWZZZ3CZJE140992 |
| Reg. Year | 2018/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 125,000 km (77,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,980 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.8 m3 |
| Length | 4.78 m |
| Width | 1.83 m |
| Height | 1.46 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |