| 15,000 km (9,300 mile) |
1,190 cc Hybrid |
MT 2WD |
| Chassis | 6AA-RP15 |
|---|---|
| Chassis No | RP15-019734 |
| Reg. Year | 2024/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 15,000 km (9,300 mile) |
| Fuel | Hybrid |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,190 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.1 m3 |
| Length | 4.29 m |
| Width | 1.76 m |
| Height | 1.6 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |