| 971,000 km (602,100 mile) |
7,680 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | PB-FD8JLFA |
|---|---|
| Chassis No | FD8J******** |
| Reg. Year | 2005/Jan |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 971,000 km (602,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,680 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Purple |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 57.1 m3 |
| Length | 8.52 m |
| Width | 2.48 m |
| Height | 2.7 m |
| Weight | 7,910 kg |
| Location | Japan |